Pobierz – ogłoszenia 2018.07.22

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.07.2018

1. Do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego… art. Wakacyjna ewangelizacja, czyli jak dotrzeć do osób, które same być może nie przyszłyby do kościoła; dodatek specjalny – obrazek z modlitwą kierowcy do św. Krzysztofa

1. Dzisiaj po Mszy świętej w ramach wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców poświęcenie pojazdów. Ofiara podczas poświęcenia przeznaczona jest dla polskich misjonarzy pracujących na misjach z góry składam stokrotne Bóg zapłać!

1. Przyjmuję po Mszy świętej zapisy na Piesza Opolska Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy ze strumienia nyskiego, która w tym roku wyruszy już 12-go sierpnia (niedzielę). Za znaczek, legitymacje, służbę medyczną zapłacimy u mnie 35 zł, zaś 40 zł za bagaż w dniu wymarszu u kierowcy Pana Fredzia na dziedzińcu przy kościele Wniebowzięcia NMP obok Carolinum w Nysie.

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, a w najbliższą sobotę proszę:
    Ratnowice:  Sztandera Bernadeta, Urbańczyk Iwona, Walczyk Krystyna, kwiaty: Bąk Maria
    Jasienica Górna: Wróbel Violetta, Pydych Lucyna, Szindler Weronika

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Rosół Mateusz s. Andrzeja zam. Łąka i Saczyńska Barbara c. Tadeusza zam. Jasienica Górna /III/

ŚWIĘTA ANNO

MÓDL SIĘ ZA NAMI !!!