Pobierz – ogłoszenia 2018.09.23

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.09.2018

1. Do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego in. artykuł: Druga strona reflektora – Dlaczego koniecznie trzeba modlić się za kapłanów? Mały Gość Niedzielnydla dzieci z małym silikonowym różańcem na rękę.

1. Zapraszam dzieci na Msze święte szkolne z rodzicami, dziadkami w poniedziałek w Jasienicy, w środę Piotrowice, w piątek Ratnowice o godz. 18.00.

1. W środę w kościele w Jasienicy Górnej o godz. 19.30 spotkanie formacyjne dla kandydatów klas III gimnazjalnych serdecznie zapraszam.

1. W piątek o godz. 20.00 w kościele w Ratnowicach – Adoracja Najświętszego Sakramentu i Słowo komentarza na Niedzielę – serdecznie zapraszam.

1. W sobotę liturgiczne wspomnienie św. Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała zapraszam na godz. 6.00 do kościoła w Ratnowicach, na adorację, Godzinki ku czci św. Michała Archanioła o godz. 7.00 Msza święta z procesją figury do kaplicy w kierunku Trzeboszowic – serdecznie zapraszam.

1. W sobotę od godz. 00 odwiedziny chorych w naszej Parafii.

1. Za dwa tygodnie 6-tego października 2018 w sobotę o godz. 11.00 w Jasienicy Górnej darem Mszy świętej rozpoczniemy świętowania ROCZNICY dzieła „Różaniec do granic”. Zapraszam już dzisiaj do wspólnej modlitwy i pomocy w zorganizowaniu tego wydarzenia, które kończy w naszej Parafii peregrynację figury Pani Fatimskiej w naszych rodzinach. Od 13.00 rozpoczniemy nabożeństwo różańcowe w kościele w Jasienicy i przejdziemy na polanę przy dawnej strażnicy. Serdecznie zapraszam. Różańcem ratujmy świat, naszą ojczyznę i rodziny od wpływów działania złego ducha.

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, a w najbliższą sobotę proszę:
    Ratnowice: Barbara Drąg, Mamala Barbara, Stoma Irena
    Jasienica Górna: Zawaryńska Jolanta, Łyko Daria, Drygier Marta