IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22.04.2018

1. Do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego;

2. W poniedziałek spotkanie dla klas III gimnazjum w kościele w Jasienicy Górnej o godz. 18. 45 – obecność obowiązkowa!!!

3. W środę wspominać będziemy św. Marka ewangelisty w ramach modlitw o dobre urodzaje zapraszam na Msze świętą i procesje błagalną rolników, osób pracujących w sektorze rolnictwa. Porządek nabożeństw: w Piotrowicach na godz. 16.00 procesja w kierunku Kałkowa kapliczka przy państwa Nosal i Trzeciak; w Jasienicy Górnej o godz. 17.00 procesja do kapliczki przy domu Pana Romana Kowalik; w Ratnowicach godz. 18.30 procesja w kierunku Meszno czerwona z cegieł kapliczka po lewej stronie.

4. W najbliższy piątek spotkanie w kościele w Ratnowicach o godz. 18.00 próba dla dzieci rocznicowych oraz okazja do spowiedź świętej od godz. 19.00 dzieci ich rodziców będzie posługiwał w konfesjonale ks. Marek - kapelan z Kopernik - serdecznie zapraszam.

5. Bóg zapłać za postawę otwartości i ogromnej ofiarności, hojności, jaką wyraziliśmy pomagając dzieciom: Dianie, Katarzynie i Piotrowi i całej rodzinie. Zebraliśmy 6.000 PLN i cała kwota jest przeznaczona na zakup materiałów budowlanych, remont i adaptację pokoi dla trójki dzieci. Wielkie Bóg zapłać wszystkim, którzy się zaangażowali w to dzieło!!!

6. Informuję, iż osoby, które ukończyły 80 rok życia są proszeni przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Otmuchowie do złożenia wniosku celem uzyskania zasiłku pieniężnego dla SENIORA 80 plus.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła sobotę proszę:
Ratnowice: para młodych: Anna Twardowska i Paweł Czuczman
Jasienicy Górnej: para młodych: Magdalena Bondar i Jarosław Stanosz

MARYJO PANI FATIMSKA

ORĘDUJ ZA NAMI  ! ! !

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

1.  LIWOWSKI Dariusz s. Jana zam. Piotrowice Nyskie i PYDYCH Kamila c. Marka zam. Jasienia Górna (III)